TANITIM FİLMİ

Tanıtım filmi, firmanızın hakkında bilgilerin, Hizmetlerinin, ürünlerinin bilgilerinin Profesyonel Seslendirme, Animasyonlar, Fotoğraf ve profesyonel Video çekimi ile müşterilere aktarmanızın en kolay yoludur.

Firmamız, şirketinizin tarihçesi, faaliyet gösterdiği sektör ve hedef kitlesine göre öncelikle tanıtım filminin senaryosunu hazırlamaktadır. Senaryo sonrasında ister sadece Türkçe, isterseniz farklı dillerde stüdyo ortamında profesyonel ses sanatçıları tarafından filminizin seslendirmesi yapılır. Film senaryosuna göre profesyonel ekibimiz tarafından, son teknolojiye sahip kamera ve ışık sistemlerimiz ile ortaklaşa belirlenen yerlerin profesyonel olarak Hd kalitesinde video çekimi yapılır. İsteğe bağlı olarak çekimlerde helikopter ile hava çekimi yada jimmy jeep kullanılmaktadır.

Seslendirme, video çekimi sonrasında tanıtım filminin montajı yapılır, firmanın montajdaki son istekleri de dikkate alınarak Tanıtım Filminiz bitirilerek, firmanıza teslim edilmektedir.

Bunu biliyor muydunuz? Tanıtım filminizi Kosgeb desteği ile ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz. Proje Danışmanım firmamız ile sizin için tüm kosgeb prosüdürlerini ücretsiz olarak yapmamız için hemen bizimle irtibata geçin!

Belediyeler
Fabrikalar
İnşaat Firmaları
Sağlık & Hastaneler
Restaurantlar
Spor, Fitness & SPA
Moda
Eğitim Kurumları
Ticaret Odaları
Oteller
Enerji & Akaryakıt